هاست
IR domain
ارتباط با ماهاست و دامین میزبانی وب نمایندگیثبت دامین هاست و دامین تعرفه دامنه ها هاستینگ هاست تعرفه هاستهاستینگ ثبت دامین صفحه اصلی بهترین هاست حراجی دامین
  نام کاربری:  رمزعبور:  کدامنیتی: لطفا این عدد را در جای خالی مقابل وارد کنید .این کد امنیتی برای جلوگیری از فعالیت روبوت های رمز گشا می باشد =>
هاستینگ

 
 
عنوان خبر:
* مهم - اطلاعیه مربوط به سرویس دهنده دامین

 

متن خبر:

با عرض سلام

رجیسترار ریسلو با نام رسمی Realtime Register B.V که پارتنر اکثر شرکت های ثبت دامنه  در ایران است و بیش از 85% دامنه  های کاربران ایرانی را به ثبت رسانده است، در اقدامی غافلگیر کننده کشور ایران را در لیست تحریم ها قرار داده است .

با توجه به اقدامات این سرویس دهنده ,  آی آر دامین  از ابتدا پیگیری و اقدامات لازم جهت رفع مشکل کاربران را آغاز نموده است و نگرانی برای دست دادن دامنه ها وجود ندارد . 

ریسلو در حال حاضر فرصتی را برای مالکان دامنه در نظر گرفته است تا دامنه خود را به سرویس دهنده دیگری منتقل کنند , به  همین منظور توصیه می شود در اولین فرصت  برای امکان  انتقال دامنه خود به سرویس دهنده جدید ,به قسمت مدیریت دامین در صفحه کاربری  مراجعه نمایید و سپس بر روی تمدید دامین کلیک کنید  و دامنه را برای یکسال تمدید نمایید  تا عملیات انتقال دامنه  آغاز گردد, در هنگام  انتقال دامنه , دامنه به مدت یکسال نیز به تمدید خواهید رسید.

 

سرویس دهنده جدید دامنه , شرکت آلمانی  JOKER می باشد که امکانات بیشتری نیز برای مدیریت دامین در اختیار شما قرار خواهد داد که بعد از انتقال به سرویس دهنده جدید در قسمت مدیریت دامین شما  قابل مشاهده خواهد بود.

 

همچنین توجه نمایید که در سرویس دهنده جدید، به دلیل تغییرات در سیستم هوییز، می بایست حتما در سررسید تمدید سال اول، ایمیلی که بابت تمدید از سمت سرویس دهنده به ایمیل ثبت شده در هوییز دامنه ارسال می گردد را تایید نمایید، در غیر این صورت تمدید دامنه بازگشت خورده و مسئولیتی متوجه مجموعه نخواهد بود. کاربران می بایست در صورت عدم دریافت ایمیل تایید، طی 30 روز اول از انقضای دامنه، مراتب را پیگیری نمایند.

 

تاریخ ایجاد خبر: 14:24:34 04-06-1396