هاست
IR domain
ارتباط با ماهاست و دامین میزبانی وب نمایندگیثبت دامین هاست و دامین تعرفه دامنه ها هاستینگ هاست تعرفه هاستهاستینگ ثبت دامین صفحه اصلی بهترین هاست حراجی دامین
  نام کاربری:  رمزعبور:  کدامنیتی: لطفا این عدد را در جای خالی مقابل وارد کنید .این کد امنیتی برای جلوگیری از فعالیت روبوت های رمز گشا می باشد =>
هاستینگ

 
 
راهنما » توافقنامه ها و قوانین
توافقنامه
 
 
قوانين كلي خدمات و محصولات
 
1-  رعايت شئونات اسلامي ، قوانين جمهوري اسلامي ايران و قوانين بين المللي  .
 
 
2-  (خدمات پشتيباني و خدمات پس از فروش) اين بخش شامل موارد زير مي باشد:
 
الف – به کاربران توصيه مي شود تا مشکلات خود را از طريق سيستم درخواست پشتيباني (تيکت) پيگيري نمايند. تا قسمت پشتیبانی زمان لازم جهت بررسی مشکل را داشته باشد و در صورت تماس دارای شماره پیگیری  باشید.
 
ب – خريدار بايستي هنگام ارسال درخواست پشتيباني، سرويس مربوطه، عنوان درخواست، و متن مشکل را به درستي و با توضيحات کامل وارد نمايد تا در پاسخگويي وقفه ايجاد نشود و در نهايت در حل مشکل کاربر وقفه اي رخ ندهد.
 
ج – بازکردن چند تيکت ( درخواست پشتيباني ) به صورت مکرر با يک موضوع خاص مجاز نمي باشد و کاربر بايستي مشکل را در يک تيکت پيگيري نمايد.
 
د – بعد از بازگشايي درخواست پشتيباني (تيکت)، ايميلي حاوي اطلاعات و لينک مشاهده براي کاربر ارسال ميشود که کاربر ميتواند با کليک بر روي لينک ، از وضعيت پاسخگويي به مشکل خود آگاه شود. شايان ذکر است به محض پاسخ اپراتورهاي هاستینگ ثائر، ايميلي حاوي پاسخگويي اپراتورها به کاربر ارسال ميشود.
 
ه - بک اپ ( نسخه پشتيبان ) دردرجه اول باید توسط کابر  تهیه شود,با توجه به مشکلاتي که ممکن است خارج از توانايي هاستینگ  باشد مانند سوختن هارد سرور، عدم همکاري ديتاسنتر در ارائه نسخه پشتيبان, به مشتريان  اکيداً توصيه مي گردد که به صورت مرتب از اطلاعات هاستينگ خود بر روي کامپيتور شخصي بک اپ تهيه نمايند و مسئولیت نگهداری از محتوا و نسخه پشتیبان با کاربر می باشد و آی آی دامین مسئولیتی در این باره نمی پذیرد . 
  بک آپ های تهیه شده  توسط سرور به صورت دوره ای  هفتگی و ماهانه است  وفرمت آن به  صورت کلی و image می باشد و فقط در موارد  اضطراری  و از بین رفتن اطلاعات سرور کاربرد دارد.
 
برای اطلاعات بیشتر درباره  تهیه نسخه پشتیبان  به  کنترل پنل هاست مراجعه نمایید .در کنترل پنل هاست به 3 طریق امکان تهیه بک آپ وجود دارد :1 - ذخیره در فضای داخلی هاست   2-  ذخیره و ارسال به هاست دیگر  3- ارسال به سیستم ابری
 
و - کاربر مي بايستي قبل از اتمام دوره صورتحساب خود نسبت به پشتيبان گيري از اطلاعات هاست و يا سرويس نمايندگي خود اقدام نمايد و پس از اتمام صورتحساب در صورت عدم تمديد امکان ارائه بک اپ وجود ندارد و اطلاعات هاست بعد  از مدت زمانی حذف خواهد شد.
 
3-تعداد ايميل مجاز جهت ارسال براي هر دومين حداکثر 60 عدد در ساعت و حداکثر 500 عدد در روز مي باشد. اين محدوديت ، به صورت بين المللي ، از طرف سرورها و براي جلوگيري از فرستادن اسپم ،تعریف شده است .
 
4-قوانین انصراف از خدمات و باز پرداخت وجه
 
 کلیه سفارشات دارای  7 روز فرصت تست است و از زمان دریافت خدمات توسط مشتری جهت اطمینان از کارایی سرویس خریداری شده برای مشتریان در نظر گرفته است. چنانچه در این بازه زمانی هر گونه اشکال و یا نقص فنی در  خدمات  توسط خریدار مشاهده شود، پس از تماس با واحد فروش امکان تغییر . یا بازپرداخت وجه وجود خواهد داشت.
 
توجه داشته باشید که امکان باز پرداخت یا کنسل کردن در سرویس ثبت  دامنه به دلیل ثبت  در سرویس های بین المللی  امکان پذیر نیست و در  سرویس بین المللی دامنه امکان کنسل یا تغییر در نام دامنه  وجود ندارد.
 
 
هچنین  باز پرداخت وجه پرداخت شده برای اعتبار همانند خرید سرویس  محاسبه می شود و  براساس ماده 37 قانون تجارت الکترونیک ،  تا مدت 7 روز کاری پس از واریز ، قابل باز پرداخت است  و بعد از این مدت زمانی  فقط برای خرید خدمات و سرویس ها  قابل پرداخت می باشد.
 
* شماره کارت یا حساب ارسالی جهت واریز باید با نام صاحب اکانت در سایت یکسان باشد .
 
 
5 - در حال حاضر ماليات کليه سرويسهاي سايت 0 درصد مي باشد و هنگام سفارش هيچ گونه ماليات بر ارزش افزوده اي از کاربر اخذ نميگردد. در صورتي که در آينده برخي از سرويسها شامل ماليات باشد کاربران در فرم سفارش قادر به مشاهده ميزان ماليات هستند.
 
6-مدت اعتبار قیمت ها
 
قیمتی که در هنگام سفارش مشتري در پیش‌­فاکتور منظور گرديده است، معتبر مي‌باشد.
مدت زمان اعتبار قیمت ارائه شده فاکتور و صورت حساب ها نیز 1 ماه از تاریخ صدور است.
همچنین در صورت وجود نوسانات در قیمت ارز و تغییر در تعرفه از طریق اخبار و تغییر در تعرفه سایت
به  اطلاع مشتری خواهد رسید.
 
در صورت هر گونه سوال در مورد قوانین می توانید از طریق صفحه ارتباط با ما اقدام نمایید.