هاست
IR domain
ارتباط با ماهاست و دامین میزبانی وب نمایندگیثبت دامین هاست و دامین تعرفه دامنه ها هاستینگ هاست تعرفه هاستهاستینگ ثبت دامین صفحه اصلی بهترین هاست حراجی دامین
  نام کاربری:  رمزعبور:  کدامنیتی: لطفا این عدد را در جای خالی مقابل وارد کنید .این کد امنیتی برای جلوگیری از فعالیت روبوت های رمز گشا می باشد =>
هاستینگ

 
 
راهنما » توافقنامه ها و قوانین
قوانین انصراف از خدمات و باز پرداخت وجه
آی آر دامین برای کلیه سفارشات مدت 7 روز فرصت تست را از زمان دریافت خدمات توسط مشتری جهت اطمینان از کارایی سرویس خریداری شده برای مشتریان در نظر گرفته است. چنانچه در این بازه زمانی هر گونه اشکال و یا نقص فنی در  خدمات  توسط خریدار مشاهده شود، پس از تماس با واحد فروش امکان تغییر . یا بازپرداخت وجه وجود خواهد داشت.
 
توجه داشته باشید که امکان باز پرداخت یا کنسل کردن در سرویس ثبت  دامنه به دلیل ثبت  در سرویس های بین المللی  امکان پذیر نیست و در  سرویس بین المللی دامنه امکان کنسل یا تغییر در نام دامنه  وجود ندارد.
 
هچنین  باز پرداخت وجه پرداخت شده برای اعتبار همانند خرید سرویس  محاسبه می شود و  براساس ماده 37 قانون تجارت الکترونیک ،  تا مدت 7 روز کاری پس از واریز ، قابل باز پرداخت است  و بعد از این مدت زمانی  فقط برای خرید خدمات و سرویس ها  قابل پرداخت می باشد.
 
* شماره کارت یا حساب ارسالی جهت واریز باید با نام صاحب اکانت در سایت یکسان باشد .
* برای مبالغ بالای 200 هزار تومان ارسال اسکن کارت ملی جهت تایید هویت  الزامی است.